" Diyarbakır Lider Halı Yıkama Fabrikası "
0533 175 59 52

Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır Koltuk Yıkama

Diyarbakır koltuk yıkama sektöründe öncü firma olan biz, Diyarbakır'da bir ilki yapmış, buharlı sıcak su ile koltuk yıkama dönemini başlatmıştır. Bir telefonunuz ile bizden randevu aldıktan sonra uygun olduğunuz bir tarihte evinize geliyor ve koltuğunuzu evinizde yıkıyoruz. Diyarbakır Koltuk Yıkama evinizde, gözünüzün önünde koltuklarınızı sıcak su ile buhar makinesi ile yıkar, vakumlar, kurutur. Eskisinden daha temiz bir şekilde size teslim eder. Diyarbakır ilinin tüm semtlerine de koltuk yıkama hizmetlerimiz vardır.

Diyarbakır koltuk yıkama olarak biz, koltuklarınızı yıkarken hijyenik ve koltuğunuza özel deterjanlar kullanırız. Hem sizin sağlığınız, hem de koltuğunuz bizim için çok değerlidir. Her tür kumaşa göre farklı deterjanlarımız vardır. Sağlıklı ve temiz kaliteli deterjanlarımızın yanı sıra buharlı koltuk yıkama makinemiz ile, sıcak su ile oldukça kaliteli bir yıkama işlemi gerçekleştiririz. Şunu unutmayın ki, soğuk su ile yıkanan koltuk hiç bir zaman tam anlamıyla temizlenmez. Hem lekeler çok iyi çıkmaz, hem de sağlık açısından sakıncaları vardır. Bakteriler soğuk suda çabuk çoğalırlar. Böylece üzerinde oturduğunuz koltuk bir bakteri yuvası haline gelebilir.

Yerinde Koltuk Yıkama

Bir telefonunuzla evinize gelen ekibimiz, evinizde, gözünüzün önünde koltuklarınızı yıkamaya başlar. Koltuk yıkama sürecinin bütün evrelerini izleyebilir, koltuğunuzun yıkanmasının her anına tanık olabilirsiniz. Beğenmediğiniz kısımları tekrar yıkattırabilirsiniz. Koltuğunuz istediğiniz hale gelene kadar uzman ekibimizle birlikte gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

Buhar makinemiz ile sıcak su ile yıkama hizmetimizi gözlerinizle görecek, koltuğunuzun lekelerinden nasıl arındığına bizzat şahit olacaksınız.

Diyarbakır koltuk yıkama canla başla çalışmakta, sizler için var gücüyle gece gündüz demeden çalışmaktadır. Diyarbakır koltuk yıkama hizmetimizin yanı sıra Diyarbakır Halı Yıkama, Diyarbakır Perde Yıkama hizmetlerimiz de mevcuttur. Bize danışmadan temizlik hizmeti satın almayınız.