" Diyarbakır Lider Halı Yıkama Fabrikası "
0533 175 59 52

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Diyarbakır stor perde yıkama firması, Diyarbakır genelinde perde temizleme alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli Diyarbakır halkına hizmet vermektedir. Stor temizliği çok hassas olunması gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle bu işin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir

Stor Perde

Stor perdeler evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşitidir. Renk renk ve desen desen bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve ütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyen bir şekilde perde temizleme hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği ortamın ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanında zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalacak ve özellikle ipli storlar kısa zamanda deforma olacaktır. Storların ömrünü uzatmak için en az 6 ayda bir yıkanmalıdır. Böylelikle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır.

Hassas bir stor yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde yerinden çıkartılması gerekmektedir. Stor ve zebra perdelerde kullanılan mekanizma ve aparatların sökme yıkama ve takma işlemlerinde kesinlikle zarar görmemeleri gerekmektedir. Aksi taktirde perdelerin mekanizmasının zarar görmeleri halinde perdeler kullanılamaz hale gelebilir.

Diyarbakır 'da Profesyonel Stor Perde Yıkama Hizmeti

Diyarbakır 'da profesyonel hizmet veren firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makinaları ile insan sağlığına zararsız deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tolerans tanımamaktadır. Bununla birlikte Diyarbakır 'ın en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır. Diyarbakır 'da uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.